ورود
مرا بخاطر بسپار  |  با ورود به سامانه میتوانید از تمامی امکانات سایت استفاده کنید.

آخرین اخبار مدرسه

مقالات دیجیتال

جشن تجلیل از دانش آموزان ممتاز اندیشه برنا

0533

برپايي جشن انقلاب توسط شوراي دانش اموزي

بهمن 89

جشن 22 بهمن 93

184

دوره های بسیج دانش آموزی

دوره های تغییر وضعیت دانش آموزان بسیجی از عادی به فعال - آبان ماه 92 - اندیشه برنا

پیشخوان کتاب

معرفی نرم افزار

دانش آموزان برتر

  • ثنااله خیری

    رتبه اول کلاسی با معدل 19.89
    سوم ریاضی 1

  • سجاد علی بابایی

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.70
    سوم ریاضی 1

  • محمد نامور رضائي

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.56
    سوم ریاضی 1

  • وفاق مقدم

    رتبه اول کلاس با معدل 19.94
    سوم ریاضی 2

  • حسین ترکی نژاد ایرانی

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.82
    سوم ریاضی 2

  • سهند مسلمي ينگجه

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.44
    سوم ریاضی 2

  • آرين قنادكريمي

    رتبه اول کلاس با معدل 19.93
    سوم تجربی 1

  • پارسا سامعي

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.87
    سوم تجربی 1

  • برردیا منوچهری

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.80
    سوم تجربی 1

  • سالار شاه محمدی اوصالو

    رتبه اول کلاس با معدل 19.85
    سوم تجربی 2

  • شهاب بهبد

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.35
    سوم تجربی 2

  • سالار غفاري گلباران

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.32
    سوم تجربی 2

  • سهند افشاری

    رتبه اول کلاس با معدل 19.81
    سوم تجربی 3

  • امین حسنی

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.69
    سوم تجربی 3

  • كوشا صمدي

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.49
    سوم تجربی 3

  • پارسا موسوي

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.49
    سوم تجربی 3

  • علی محمدی قندهار

    رتبه اول کلاس با معدل 19.87
    دهم ریاضی 1

  • سینا یوسف نزاد

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.74
    دهم ریاضی 1

  • آیدین جعفری علی آبادی

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.32
    دهم ریاضی 1

  • مهدی عیدی قوشچی

    رتبه اول کلاس با معدل 19.88
    دهم ریاضی 2

  • فراز ظفر قنبرنژاد

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.54
    دهم ریاضی 2

  • رضا قربانی

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.43
    دهم ریاضی 2

  • فواد خلیل سرباز

    رتبه اول کلاس با معدل 19.96
    دهم ریاضی 3

  • پارسا اکبری چیانه

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.43
    دهم ریاضی 3

  • نچیر جوشن

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.41
    دهم ریاضی 3

  • میرمحمد سیدقاسمی

    رتبه اول کلاس با معدل 19.73
    دهم تجربی 1

  • علیرضا حسینی

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.53
    دهم تجربی 1

  • امیر شکری

    رتبه اول کلاس با معدل 19.83
    دهم تجربی 2

  • محمد حسنی

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.68
    دهم تجربی 2

  • سالار داراب نژاد

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.64
    دهم تجربی 2

  • فرشاد مروئی میلان

    رتبه اول کلاس با معدل 19.73
    دهم تجربی 3

  • مبین میرزایی

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.54
    دهم تجربی 3

  • محمدرضا عباس پور

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.52
    دهم تجربی 3

  • نیما کریمی

    رتبه اول کلاس با معدل 19.73
    دهم تجربی 4

  • نیما چوبدارزاده

    رتبه دوم کلاس با معدل 19.51
    دهم تجربی 4

  • آرش زمردی

    رتبه سوم کلاس با معدل 19.49
    دهم تجربی 4

نظر سنجی

نظرتان در مورد سالن ورزش و ساعات تربیت بدنی چیست؟
عالی
خیلی خوب
خوب
ضعیف
مشاهده نتایج